KIM JESTEŚMY

Firma powstała w 1990 roku i jest dziełem współzałożycieli, posiadających wieloletnie doświadczenie, wykształcenie i dużą wiedzę w branży gastronomicznej.
Do 2012 roku swoją działalność z dużym sukcesem prowadziła w Urzędzie Marszałkowskim, a obecnie na ulicy Wyspiańskiego 13.
Naszą firmę tworzą nieprzypadkowi pracownicy z ogromnym stażem i zaangażowaniem. Nad organizacją całości czuwa technolog zbiorowego żywienia.
Naszym atutem jest przygotowanie posiłków i organizacja przyjęć przez osoby będące pasjonatami kuchni polskiej. Pozwala to na utrzymanie konkurencyjnych cen, przy zachowaniu odpowiedniego niezmiennego od lat poziomu przygotowywanych dań.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie gotowych dań obiadowych, wyrobów garmażeryjnych.
Organizowaniem przez nas przyjęć imieninowych, komunijnych, styp, bankietów itp. w naszych salach.

Technolog żywienia

Janek Kowaleski

Chodzi, wącha, sprawdza, smakuje, czyta skład, ocenia jakość, selekcjonuje dużo marudzi ale z korzyścią dla Was !

Mistrzyni patelni

Ania Nowakowska

Chodząca książka kucharska, to dzięki niej tak smakują Wam nasze potrawy 😉

MasterChef

Romuald Zakrzewski

Właściciel baru i szef kuchni. W pojedynku na noże… zawsze wygrywa 😉

NASZE USŁUGI

Wydarzenia wszelkiego rodzaju mogą być logistycznym koszmarem do koordynacji. Wiemy ile czasu i środków potrzebnych jest do zorganizowania wydarzenia. Gastronomia, kwiaciarnie, ciasta, dekoracje, transport, muzyka – lista jest długa! W Lunch bar Tradycja możemy zaoferować dowolne usługi związane z Twoim wydarzeniem. Jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to np catering gastronomiczny, jesteśmy tu dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz kogoś do koordynowania wszystkich powyższych, możemy to dla Ciebie zrobić.

ABONAMENTY

Dzięki usłudze abonamentowej posiłki zawsze są tańsze oraz z gwarancją dostarczenia na czas. Zapraszamy do kontaktu by zapoznać się z ofertą.

CATERING

Katering dla firm i szkół, obsługa szkoleń i konferencji, bankiety, imprezy okolicznościowe, imieniny, urodziny - zorganizujemy 😀

DOSTAWA

Dostawa na terenie Zielonej Góry. Przy zamówieniu powyżej 60 zł - dowóz gratis.